Цікава профорієнтація

25-го вересня на кафедрі екології та природоохоронних технологій факультету нафти , газа та екології відбулася яскрава подія. На кафедру були запрошені учні 10-го класу.

 Учні провели самі цікавий експерімент на тему “Важкі метали та їх вплив на здоров’я людини. Яскраві досліди нікого не залишили байдужими. Викладачі кафедри  декан факультету Шпирко Т.В.,  доценти Гаркович О.Л. та Кузнецова І.О. супроводили   досліди цікавими доповідями. Учні були були вражені. Дійсно екологія це велика сила!
Продовження історії…

Наші студенти знову в Німеччині

У період з 23 березня по 23 червня  2018 року студенти ІІІ і IV курсу Одеської Національної Академії Харчових Технологій проходили практику у Німеччині на підприємстві allfein Feinkost GmbH & Co. KG,  що знаходиться у місті під назвою Цербст.
Це невеличке,  затишне містечко, з досить невеликою кількістю населення в 23 тисячі яке розташовується  в північно східній частині Німеччини, також воно вважається батьківщиною Катерини II ,7 липня 2010 року в Цербсті було встановлено, а 9 липня урочисто відкрито пам’ятник Катерині II (скульптор – Михайло Переяславець).
Продовження історії…

Конкурс на зайняття вакантних посад державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища

Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу 5 вересня 2018 року оголосила конкурс на зайняття вакантних посад категорії «В»,  провідного спеціаліста відділу державного екологічного (нагляду) контролю на митній території Кримсько-Чорноморського округу – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища (10 вакансій) в містах:  Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Чорноморськ.

Конкурс відбудеться 26 вересня 2018 року за адресою: м. Одеса, 12-лінія, 6 ст. Люстдорфської дороги, 22.

Більш детальну інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати на сайті Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному сайті Державної екологічної інспекції України.

З повагою,    Начальник Інспекції  О.П.  Ставнійчук.

А ви готові прийняти виклик?

Кафедра екології та природоохоронних технологій Одеської національної академії харчових технологій  звертається до екологічної свідомості всіх студентів, учнівської молоді та населення України щодо бережливого ставлення до гідросфери.

15 вересня 2018 року відбудеться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня відбуваються акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.
Продовження історії…

Требуется лаборант на маслоэкстрационный завод.

Обязанности: �Проведение физико-химических анализов сырья и готовой продукции в соответствии с нормативной документацией�Приготовление химических растворов для титрования�Регистрация результатов анализов в письменных и электронных журналах, программе 1с.
Продовження історії…