Анотації до дипломних проектів магістерських робіт

  1. «Розробка ресурсозберігаючої технології утилізації відходів олійно-жирової промисловості»

Відходи олійно-жирової промисловості – погони дезодорації олій, в даний час використовуються нераціонально, як  малоцінний відхід при миловарінні, при цьому такі цінні речовини як токофероли, стерини та інші речовини, що містяться в них, втрачаються.  Залучення цих відходів для виробництва комбікормів дозволить здешевити їх вартість, розширити кормову базу тваринництва і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Продовжити читання

Вакансія для студентів та випускників

Група компаній Котекна (Зовнішня Випробувальня Лабораторія – Нофалаб) запрошує бакалаврів, спеціалістів, магістрів за напрямками: хімія, агрономія, харчова технологія для стажування і надалі працевлаштування в лабораторіях Миколаєва, Южного, Одеси на посади лаборант, технік-лаборант, хімік-аналітик, провідний хімік. Продовжити читання “Вакансія для студентів та випускників”

Захист комплексних дипломних робіт бакалаврів

18 та 19 червня відбувся захист комплексних дипломних робіт бакалаврів Ляліної Анастасії та Зайцевої Еліни. Головними керівниками випускних робіт були Коркач Г. В. та Лебеденко Т. Є.
Захист Зайцевої Е. відбувся на базі хлібзаводу “Одеський коровай”.
Випускники відмінно проявили набуті знання та навички і отримали найвищі бали! Вітаємо!  Продовжити читання “Захист комплексних дипломних робіт бакалаврів”

Захист випускних робіт бакалаврів

12, 13 та 14 червня на кафедрі екології та природоохоронних технологій відбувся захист випускних робіт бакалаврів. Випускники проявили свої знання на високому рівні та отримали позитивні оцінки добре та відмінно.
Кафедра рекомендує та запрошує усіх випускників до вступу до магістратури та бажає успіхів! Продовжити читання “Захист випускних робіт бакалаврів”

Грант на місячне стажування до Польщі виграв наш викладач!

Згідно з протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук і Націольнальною академією наук України на 2018-2020 роки у поточному році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих учених з України. У тому числі,  підвищувати свою кваліфікацію у Польщі в червні буде викладач нашої кафедри к.т.н. Соколов Євген Володимирович, який брав участь у конкурсі та виграв грант на стажування. Кафедра Вами пишається та бажає подальших звершень та досягнень! Продовжити читання “Грант на місячне стажування до Польщі виграв наш викладач!”