Вперше дистанційно!

Розпочались захисти дипломних бакалаврських робіт та кваліфікаційних робіт магістрів в ОНАХТ. Вчора та сьогодні (15 та 16 червня 2020 р.) відбулись захисти у форматі ZOOM-конференції на кафедрі екології та природоохоронних технологій за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Вітаємо наших дипломованих випускників з успішним захистом!

Бажаємо всього найкращого, найяскравіщого, сонячного, світлого, доброго, прекрасного та чудового в вашому подальшому професійному та особистому житті!

Нехай реалізуються найбільш сміливі ваші надії та сподівання!

Будьте успішними, самореалізованими, самодостатніми, досконалими, креативними, розумними, мудрими і, обов’язково, щасливими!

Залишайтесь завжди на світлій стороні та на високих вібраціях злагоди, доброзичливості, вдячності, добра та любові!

Не прощаємось, чекаємо в магістратурі та в будь-який час на кафедрі, якщо потрібна буде рука друзів, корисна порада та допомога близьких людей.

Назавжди Ваша кафедра Екології та природоохоронних технологій ОНАХТ.