ЕК № 10 зі спец. 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища»
«___15___» __червня____ 2020р.
№ п/п | Прізвище і ініціали студента | Форма навчання (д.,з.) | № протоколу | Оцінка | Видати (без відзнаки, з відзнакою) |
1 | Димовський Валентин Сергійович | денна | 1 | 95 | без відзнаки |
2 | Ярмолович Юлія Олексіївна | денна | 2 | 90 | без відзнаки |
3 | Вербицький Вадим Русланович | денна | 3 | 75 | без відзнаки |
4 | Ганул Микола Віталійович | денна | 4 | 78 | без відзнаки |
5 | Карпенко Роман Володимирович | денна | 5 | 78 | без відзнаки |
6 | Мачача Анастасія Віталіївна | денна | 6 | 77 | без відзнаки |
7 | Мороз Дмитро Олександрович | денна | 7 | 78 | без відзнаки |
8 | Яцентюк Анжела Юріївна | денна | 8 | 88 | без відзнаки |
9 | Кондратюк Наталія Іванівна | денна | 9 | 88 | з відзнакою |
10 | Волкодав Ганна Вікторівна | денна | 10 | 90 | без відзнаки |
11 | Бовкун Микола Віталійович | денна | 11 | 74 | без відзнаки |
12 | Іскрова Яна Сергіївна | денна | 12 | 83 | без відзнаки |
13 | Єненко Марина Ігорівна | денна | 13 | 89 | без відзнаки |
14 | Невидюк Мирослава Олександрівна | денна | 14 | 92 | без відзнаки |
«___16___» __червня____ 2020р.
№ п/п | Прізвище і ініціали студента | Форма навчання (д.,з.) | № протоколу | Оцінка | Видати (без відзнаки, з відзнакою) |
1 | Заблоцький Олександр Васильович | денна | 15 | 74 | без відзнаки |
2 | Лефтер Едуард Олександрович | денна | 16 | 75 | без відзнаки |
3 | Бурлаченко Олеся Валеріївна | денна | 17 | 92 | без відзнаки |
4 | Абаєва Любов Сергіївна | денна | 18 | 74 | без відзнаки |
5 | Озерна Марія Миколаївна | денна | 19 | 88 | без відзнаки |
6 | Грицай Світлана Віталіївна | заочна | 20 | 91 | без відзнаки |
7 | Дмитрович Іван Петрович | заочна | 21 | 74 | без відзнаки |
8 | Барнасуз Катерина Олександрівна | заочна | 22 | 92 | без відзнаки |
9 | Губська Ірина Дмитрівна | заочна | 23 | 76 | без відзнаки |
10 | Вишенська Маргарита Ігорівна | денна | 24 | 83 | без відзнаки |
11 | Каліннікова Орина Сергіївна – магістр | денна | 25 | 95 | без відзнаки |
12 | Меліхова Ірина Юріївна – магістр | денна | 26 | 94 | без відзнаки |
13 | Руденко Артем Григорович – магістр | денна | 27 | 93 | без відзнаки |
14 | Чередніченко Владислав Русланович | денна | 28 | 74 | без відзнаки |
Голова __________________ _О.О. Дубовик____
Секретар __________________ _Н.Г. Марченко___