Перемога в конкурсі

28-30 березня 2018 року в Полтавському національному технічному університеті імені Кондратюка проходила конференція підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Екологія».
Галузевою конкурсною комісією було допущено до участі у ІІ турі 105 робіт, заслухано 81 студентську наукова робота, з яких 3 в онлайн-режимі за допомогою скапу. Переможцями стали 31 студентів з 71 закладів вищої освіти України.

Конкурсна комісія розглянула 124 студентські наукові роботи, що надійшли з 71 закладів вищої освіти України ІІІ-IV рівнів акредитації: Одеської національної академії харчових технологій (м. Одеса), Сумського державного університету (м. Суми), Одеського національного політехнічного університету (м. Одеса), Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків), Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка (м. Полтава), Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків), Національного авіаційного університету (м. Київ), Технологічного інституту Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Сєверодонецьк), Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова (м. Миколаїв), Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського (м. Кременчук), Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та ін.
Одним з переможців конкурсу з врученням диплому II ступеню став студент Одеської національної академії харчових технологій факультету нафти, газу та екології, який навчається на рівні вищої освіти «бакалавр» спеціальності 101 «Екологія» Свіржевський Олег Миколайович, що представив роботу на тему «Дослідження утилізації лігноцелюлозних відходів мікокультивуванням плеврота черепичастого (Pleurotus ostreatus)» (керівник – д.т.н., проф. Крусір Г.В.).