Black Sea Science 2020. Вітаємо переможців!

В Україні з метою запобігання поширенню коронавируса COVID-19 припинено проведення заходів наукового та освітнього характеру, зокрема конкурсів. Також через невизначеність терміну завершення карантину в різних країнах світу (18 зарубіжних країн: США, Німеччина, Швейцарія, Ангола, Бенін, Латвія, Туреччина, Ізраїль, Китай, Румунія, Грузія, Польща, Словаччина, Казахстан, Азербайджан, Болгарія, Молдова , Білорусь), з яких взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2020”, і неможливість проведення другого етапу з об’єктивних причин, Оргкомітет прийняв рішення підвести підсумки Конкурсу за результатами першого етапу.

Ми вітаємо всіх переможців конкурсу (http://isc.onaft.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2020/04/NAKAZ_102-vid-03-kvitnya-2020.pdf) і, зокрема, наших студентів та їх керівників: Перше місце – ORGANIC WASTE DISPOSAL WITH USING OF IMPROVEMENT METHOD OF VERMICULTIFICATION BY CALIFORNIAN WORMS (EISENIA FETIDA)
Author: Elina Zaitseva
Supervisors: Julien Castelin1, Harkovych Oleksii2
1 ISA Lille – Graduate School of Agriculture and Bio-engineering
2 Odessa National Academy of Food Technologies;

друге місце – THE ROLE OF SOIL MICROBIOCENOSIS IN THE COMPOSTING OF
THE ORGANIC COMPONENT OF THE MUNICIPAL SOLID WASTE
Authors: Yarmolovych Yuliia1, Ana Amonashvili2
Supervisors: Kovalenko Iryna1, Darejan Margalitashvili2
1 Odessa National Academy of Food Technologies (Ukraine)
2 Iakob Gogebashvili Telavi State University (Georgia).

Подальших творчих, професійних і особистих успіхів!